Hesap Oluştur

Şifremi Unuttum?

Cctv ve Video Kontrol

Akıllı Video İçerik Analizi

Yüzlerce kameranın görüntüsünü durmaksızın izlemek ve olası tehditleri ve anormal durumları tespit etmekte güvenlik görevlilerinin en büyük yardımcısı haline gelen video içerik analizi yazılımları kamera veya switch gibi uç elemanların yanında merkezi bilgisayarlar üzerinde de çalışabilmektedir.
Onlarca, yüzlerce kamerası olan işletmeler bunların bir kısmını video analiz yapabilir hale getirerek sistem performansını anlamlı bir şekilde arttırabilirler. Hem yeni kurulan hem de mevcut sistemler için Video Analiz yazılımlarının faydalarından yararlanmak mümkündür. Bu sayede çevre güvenliğine yönelik ihlaller, bırakılan veya unutulan objeler, ters yöne giden araçlar, kişiler, objeler otomatik olarak tespit edilebilir.

 

YÜZ  TANIMA, YÜZ ANALİZİ VE ARAMA

Yüz tanıma, sistem operatörlerini ilgilenen kişilere karşı uyarmak için stadyumlar, alışveriş merkezleri, konser alanları, restoranlar vb. birçok uygulama içinde güvenlik ve yönetim senaryolarıyla beraber kullanılabiliyor. Yüz tanıma teknolojisi özellikle  kara listeye alınan kişilere karşı önemli bir araç haline geliyor. Kara listeye alınan bir kişi yüz algılama kamerasına yakalandığı an sistem, güvenlik birimlerine uyarı vererek suçluların daha kısa bir sürede yakalanmasına olanak sağlayabiliyor.

 

Panoramik Görüntüleme                                                             

Stadyumlar, şehir merkezleri, havaalanları ve otoparklar gibi geniş ölçekli güvenlik izleme uygulamaları için tasarlanan Panoramik kameralar, kullanıcıların çoklu sensör üniteleriyle birden fazla kamerayı değiştirmelerine olanak tanır . Maliyetleri düşürür ve teknik karmaşıklığı azaltır. 180 veya 360 derecelik sahne için mükemmel bir gözetleme çözümüdür.

 

TOP

Cctv ve Video Kontrol