Hesap Oluştur

Şifremi Unuttum?

Bosch Alarm / ICP-CC488P Solution Ultima 880 Kontrol Paneli

 Bosch Alarm / ICP-CC488P Solution Ultima 880 Kontrol Paneli

Gönül rahatlığınız için…
İster evde ister dışarıda olun, Solution Serisi can ve mal güvenliğinizi sağlamak için size ekstra koruma sunar. Bosch güvenlik panelinizi alarm izleme hizmeti ile birlikte kullandığınızda, aileniz ya da değerli varlıklarınız için ihtiyaç duyduğunuz hızlı desteği anında alabilirsiniz.
Kullanım kolaylığı
Sistemi yönetebilmek için tek bir dokunuş yeterli. Harici kurma tuşuna basarak, sistemi harici kurulum moduna geçirebilir, 4 haneli kodunuzu girerek sistemi devre dışı bırakabilirsiniz.Güvenlik sistemleri, sevdiklerinizin ve evinizin geleceğe dönük olarak korunması için bir yatırımdır. Sisteminizin tek bir tuşla sürekli olarak test edilebilme kabiliyeti sayesinde, en iyi şekilde çalışacağından emin olabilirsiniz.
CC488P
Kablolu ya da Kablosuz Seçeneği

Bazen, sensörlerinizin monte edilmesi gereken yerlere kablo çekilmesi zor olabilir. İleri kablosuz teknolojisini kullanarak, Bosch’un kablosuz sensörleri kablolama ihtiyacı olmaksızın, istenilen her yere monte edilebilir. Sisteminizi giriş noktalarına takılabilecek tuş takımları ya da anahtarlığınıza takabileceğiniz kablosuz uzaktan kumanda cihazını kullanarak kontrol edebilirsiniz.

Modern ve Şık Tuş Takımı
Solution Ultima sistemi dahilinde kullanabileceğiniz LED ya da LCD ICON tuş takımları evinizin dekorasyonuna tamamen uyar.
tuş takımı
Kolay Kurulum Seçeneği
Anahtarlığınıza takılabilecek kablosuz uzaktan bir kumanda kullanılarak programlanabilir. Bu küçük kumandalar, sadece küçük bir tuşa basarak evinizdeki sistemi kurmaya veya açmaya olanak verir. Kablosuz kumanda, sistemi STAY modunda çalışması için de ayarlayabilir. Kumanda, bir panik butonu gibi çalışabilir, ışıkları yakabilir ya da garaj kapısını açabilir. Otomatik kurulum özelliği, sistemi kurmayı unuttuğunuzda devreye girerek sürekli korumayı garanti eder.

FİYAT:SORUNUZ

TOP

Bosch Alarm / ICP-CC488P Solution Ultima 880 Kontrol Paneli